REZERWACJA +48 603 040 818 | +48 61 819 21 23
JAK DOJECHAĆ
REZERWACJA
+48 61 819 21 23

 Restauracja

Szanowni Państwo dla naszych Gości możemy przygotować przyjęcie w różnych salach a każda z wyjątkowym i niepowtarzalnym klimatem. Wszystkie sale są klimatyzowane.


Menu        Wnętrza        Historia

Sala Kominkowa przytulne miejsce w stylu góralskim z palącym się kominkiem. Przytulna niewielka sala w stylu góralskim z pięknym kominkiem i mnóstwem ciekawych ozdób nadających charakter i tworzących miłą, swojską atmosferę. Miejsce gdzie magiczny klimat w połączeniu z naszą wyborną kuchnią dostarczą Państwu niezapomnianych doznań kulinarnych i estetycznych.

Sala Bankietowa o stylizacji wiejskiego podwórza ze studnią i czarodziejskim drzewem pośrodku, której strop wspiera się na wielkich figurach, przedstawiających mocarne postacie charakterystyczne dla kultury polskiej i słowiańskiej. Taka oprawa nada każdej uroczystości wyjątkowego charakteru i podkreśli jej znaczenie, a spędzone chwile w miłej atmosferze i wspomnienia z tak uroczego miejsca zostaną Państwu w pamięci na wiele lat.

Sala Rycerska z wystrojem w formie zamku z rycerskimi atrybutami, z drewnianymi postaciami dawnych wojów. Gdzie mogą Państwo wczuć się w atmosferę przeszłości, która w Krajkowie nie wydaje się aż tak odległa.

W sąsiedztwie zabudowań karczmy znajduje się polanka z ogniskiem oraz zadaszone miejsce do grillowania. 

W naszym menu przeważają potrawy Kuchni Staropolskiej! Dzięki świetnemu i dobrze zorganizowanemu zespołowi gwarantujemy Państwu gościnność, serdeczną atmosferę, profesjonalizm i niezapomniane doznania kulinarne

 SZANOWNI  PAŃSTWO 

 

W WEEKENDY I ŚWIĘTA 

WSKAZANA JEST REZERWACJA STOŁU